Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Servis

Rovnání rámů a jiných dílů

rovna

Rovnáme hlavní rámy, klopné rámy i karoserie sklápěcích přívěsů a návěsů. Dále veškeré poškozené součásti jako jsou ocelové i hliníkové bočnice, sloupky, nástavky sloupků, pevné i shrnovací střechy včetně třístranných shrnovacích konstrukcí, střešní oblouky, nápravy, brzdové klíče, konzoly, nárazníky, nejrůznější držáky a příchytky, atd.

Rovnání provádíme buď za tepla a to náhřevy autogenem nebo za studena natahováním na hydraulické stolici, event. pod hydraulickými lisy. Vše také záleží na zákazníkově přání.

Renovace nápravnic, brzdových třmenů a dalších dílů

renovace

Provádíme kompletní renovace poškozených nápravnic, typu zadřené (protočené) ložisko, ohnuté, zlomené, prodřené, vymačkané uložení, atd. Dle zpětné vazby od obrovského množství našich zákazníků jako nejlepší a nejlevnější v republice!

 

Renovujeme taktéž brzdové třmeny v kompletním rozložení včetně možnosti otryskání a nalakování skeletu třmenu za naprosto unikátní ceny a to nejen nepoužívanější značky Knorr, ale také Wabco, Haldex, Meritor, BPW, Z-Cam, Iveco.

Samozřejmostí jsou renovace znehodnocených dílů, jako jsou brzdové klíče, bubnové i kotoučové brzdy, náboje náprav, tažné tyče, karosářské díly (shrnovací střechy, bočnice, sloupky, shrnovací mechanismy,…) a mnohé další.

Renovací dostáváte plně funkční díl za podstatně nižší cenu, než stojí nový!

Diagnostika ABS a EBS

abs ebsDiagnostikujeme a opravujeme všechny typy antiblokovacích systémů a to i včetně těch nejstarších typů ABS výrobců BOSCH, KNORR, HALDEX, WABCO.

Nejnovější systémy EBS, EB+, TEBS testujeme přes PC diagnostická centra.
Na skladě jsme zásobeni díly, které jsou nejčastějšími zdroji závad jako kabeláže, senzory, ventily a některé nejpoužívanější řídící jednotky, takže je možné provést okamžitou opravu, na počkání! Ostatní komponenty lze zajistit na objednávku do druhého dne.
Na testování systémů HALDEX, WABCO i KNORR máme proškolené pracovníky přímo od mateřských firem a k tomu vystaveny certifikáty pro provádění testů na těchto systémech.

Geometrie

geomeProvádíme geometrie náprav na návěsech, přívěsech, tandemech a ostatních vozidlech přípojné silniční techniky.
Díky správnému nastavení geometrie kol na přípojném vozidle, nedochází k přílišnému a nestejnoměrnému opotřebování pneumatik, ložisek, nábojů a dalších dílů v kolové jednotce nápravy. Taktéž spotřeba tažného vozidla se správně nastavenou geometrií kol na přípojném vozidle je mnohem nižší.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.