Naše společnost je rodinným podnikem, který působí na trhu s opravami přípojné silniční techniky již od roku 1995. Založená jako firma Lubomír Popelka, přívěsy-návěsy a od roku 2014 přejmenovaná na POPELKA Servis s.r.o..

Za tuto dobu prošly naší společností již deseti tisícovky přívěsů, návěsů, tandemů, podvalníků a spousty jiných typů přípojných silničních a zemědělských vozidel všech nejrůznějších světových značek. Za dobu naší existence máme naprosté minimum reklamací, které se víceméně týkají pouze banálních nedostatků. Našimi zákazníky jsou i ty největší dopravní spedice v České republice a na Slovensku. Společnost disponuje mnohými vlastními patenty, námi opravená vozidla vynikají vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Firma se taktéž vyznačuje velice rychlými dodacími termíny a po dohodě i možnou opravou na počkání. Jsme schopni dodat náhradní díly na jakékoliv vozidlo za vynikající ceny. Provádíme taktéž speciální práce, jako jsou rovnání rámů, geometrie náprav, kontroly ABS, EBS, ECAS, vzduchotechniky a další.

Od roku 2010 máme oficiální povolení provádět opravy na přípojných vozidlech největšího výrobce speciálních podvalníků firmy GOLDHOFER.

S firmou POPELKA Servis můžete očekávat velmi seriózní jednání a naprosté přizpůsobení se Vašim požadavkům.

Na spolupráci s Vámi se těší jednatelé společnosti Lubomír POPELKA, st.
Lubomír POPELKA, ml.
Libor POPELKA