Skip to content

Zámečnictví

Prvotní myšlenkou společnosti Popelka bylo založení zámečnické dílny. V této oblasti máme mimo jiné, již od roku 1994, obrovské zkušenosti.

Začínali jsme na výrobě schodišť nejrůznějších typů včetně těch nejsložitějších jak do rodinných domků, tak i do průmyslových objektů. Mimo schodišť se v přibližně stejnou dobu začali vyrábět a kompletovat skladové regály do těch největších skladišť na po celé Moravě.

Během těch několik desítek let jsme pro naše zákazníky vyráběli nejrůznější zábradlí, včetně kovářských doplňků, vratových systémů a to nejen obyčejných křídlových, ale i posuvných včetně kompletních pohonů a kování.

Velkými zakázkami, jimiž se můžeme pochlubit, jsou i ty pro Českou armádu. Ty spočívají v kompletní repasi kontejnerů ISO a REKAR, skladových palet, regálů, vrat, atd. Dále výroba nosných pilířů na stavby supermarketových obchodních center pro stavební společnost IP systém a.s. Mimochodem dělali jsme ti takové věci, jako jsou kapitánské kabiny na dopravní lodě nebo pontony pro lodní dopravu.